taustalla

Me Kleverillä kohtasimme laskujen maksamiseen liittyvän, toistuvan ongelman: laskut maksetaan usein viime hetkellä, ja moneen paikkaan kertyvinä ne myös helposti unohtuvat aiheuttaen taloudellisia ongelmia sekä yksilö- että yritystasolla. Päätimme ratkaista tämän ongelman.

tiimi

Jeanette Samuelsson
CEO
jeanette@klever.fi
+358 45 239 3813
Christina Koivula
Head of Operations
christina@klever.fi
+358 50 337 0369
Jyrki Juuti
Head of Technology
jyrki.juuti@klever.fi
+358 44 320 0365
Dennis Laakso
Sales Executive
dennis.laakso@klever.fi
+358 44 3200 366
Mathias Söderholm
Technical Project Manager
mathias.soderholm
@kleverapp.com
Jan Johansson
Senior Developer
jan.johansson@klever.fi
IMG_0609-2
Lauri Valkola
Senior Developer
lauri.valkola@klever.fi
Magnus Södergård
Senior Developer
magnus.sodergard
@kleverapp.com
Jonne Vares
Financial Office Associate
jonne.vares
@kleverapp.com
Magdalena Storsved
Office Associate
magdalena.storsved
@kleverapp.com
Cecilia Becker
Office Associate
cecilia.becker
@kleverapp.com
Josefin Anderssén
Office Associate
josefin.anderssen
@kleverapp.com
Pia-Maria Nickström
Digital Marketing Specialist
pia.nickstrom
@kleverapp.com
Jussi Muurikainen
PR & Communications
jussi.muurikainen
@kleverapp.com
+358505673100
Rob Brouwer
Senior Developer
rob.brouwer
@kleverapp.com
Oletko sinä Kleverin seuraava tiimijäsen?
Lähetä avoin hakemus 

HALLITUS

Stefan Anderson
Hallituksen puheenjohtaja
Dag Sandås 
Teemu Kurppa 
Mats Wolontis 

avoimEt työpaikat

Jos olet kunnianhimoinen huipputyyppi, joka haluaa olla osa kasvavaa ja kansainvälistyvää Klever-tiimiä, katso avoimet työpaikat tai lähetä avoin hakemus.

yhteystiedot

info@kleverapp.com

Vaasa +358 20 7780 490

Pitkäkatu 34 C, 65100 Vaasa

laskutus

Klever Ab Oy

Y-tunnus: 2697436-4

Verkkolaskuosoite: 003726974364

Operaattori: Basware Oyj (BAWCFI22)

Aineistomuoto: Finvoice

media

Kuvamateriaalia vapaaseen käyttöön:

Usein kysytyt kysymykset

Klever tukisivut auttavat sekä kuluttajia, että laskuttajia usein kysytyissä kysymyksissä.

Teemme muutakin kuin maksamme laskuja

Lue Kleverin palveluun ja tiimiin liittyvät uutiset blogistamme.